Mikulás Nap - 2018. december 8. 15 óra

Kedves Dolgozók, Kollégák, Szülők!

A Debreceni Egyetem Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központja a Lelkierő Egyesülettel közösen rendezi meg a Mikulás Napot az egyetemi dolgozók gyermekei részére a Debreceni Egyetemen.

Várjuk közösen a Mikulást
2018. december 8-án (szombaton)
15 órakor
a Debreceni Egyetem Főépületének Aulájában!

• A Mikulás Napra azokat a dolgozókat és 2-10 év közötti saját gyermekeiket várjuk, akik előzetesen regisztrálnak az alábbi felületre.
  • Az Aula befogadó képessége 500 fő, ezért a jelentkezés sorrendben történik, illetve a keret elérésekor lezárásra kerül.
  • A rendezvényen hivatalos fotós fogja készíteni a gyermekekről a fényképeket, ezért önálló fotózásra nincs lehetőség. A képeket később meg lehet tekinteni az egyetemi honlapon.
  • Kérjük, hogy minden dolgozó csak a saját gyermekét regisztrálja név szerint a felületen.
  • A csomagok a gyermekek regisztrált neve szerint kerülnek kiosztásra a gyermekek részére, ezért fontos, hogy a gyermekeket név és kor szerint pontosan regisztrálják a felületen.
  • Az eseményre kérünk minden szülőt és hozzátartozót, hogy a gyermeket egy szülő/hozzátartozó kísérje az Aulába a hely telítettsége miatt, a többiek várakozhatnak az Aulán kívül található Kerengőben.

További információ: Darabosné Bíró Virág kolléganőnél: 70/316-5426 telefonszámon!